SPR AMBAR BAHÇE MOBİLYALARI


 BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ ?!

SPR AMBAR Bahçe Mobilyaları BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ! sprambar bahçe mobilyası bahçe mobilyaları yarış pisti bahçe fikirleri çocuk

Dışarıda oyun oynamak şüphesiz çocukların gelişiminin en önemli parçalarından biri. Temiz hava almak, eve tıkılmamak, toprağa çime dokunmak.. Çocuğunuz için rüya gibi bir yarış pisti yapmak için tek ihtiyacınız olan ufak bir bahçe, heryerde bulabileceğiniz basit bir kaç malzeme, biraz hayal gücü ve yarım saat.

BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ ?! NEDEN OLMASIN 

Üstelik bu proje için bahçeniz olması da şart değil, balkonunuzda ya da terasınız da ayıracağınız 1×1 metrelik bir alan bile yeterli olacaktır.

Önce yarış pistini yerleştireceğiniz alanı seçin. Düz bile olması gerekmiyor, hatta eğimli yüzeyler çok daha keyifli bir pist yaratmanızı sağlayacaktır. Seçtiğiniz alanı temizleyin, ve pistinizi oluşturmaya başlayın. Bu noktada kullanacağınız malzemeler tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. Mesela eski bir kaç tuğlayı birleştirip üzerine tebeşirle şeritler çizebilirsiniz.

SPR AMBAR Bahçe Mobilyaları BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ! (2) SPR AMBAR Bahçe Mobilyaları BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ! sprambar bahçe mobilyası bahçe mobilyaları yarış pisti bahçe fikirleri çocuk

Mantar plakalardan pistinizi kesebilir, şeritler için de basit bir boya kullanabilirsiniz. Parkura ekleyeceğiniz bir kum parkuru ya da bir tünel eğlenceyi artıracaktır.

SPR AMBAR Bahçe Mobilyaları BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ! (3) SPR AMBAR Bahçe Mobilyaları BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ! sprambar bahçe mobilyası bahçe mobilyaları yarış pisti bahçe fikirleri çocuk

Eski bir lastik parçasını yarıya bölüp köprüler ya da tüneller oluşturabilirsiniz.

SPR AMBAR Bahçe Mobilyaları BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ! (4) SPR AMBAR Bahçe Mobilyaları BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ! sprambar bahçe mobilyası bahçe mobilyaları yarış pisti bahçe fikirleri çocuk

Daha hızlı bir pratik çözüm için havuzda çocuğunuzun yüzerken tutunduğu sosisleri kullanabilirsiniz. Hem istediğiniz renklerde bulabilirsiniz hem de özellikle yaz aylarında hemen her yerde çok ucuz fiyatlara bulabilirsiniz. 

Sosisi alıp ikiye ayırın. Böylece rakip iki pist elde etmiş olacaksınız. Pistin bir ucunu yukarı kaldırın. Bitiş noktasına bir bayrak asın ve arabaları bırakın. YARIŞ BAŞLASIN!!!

SPR AMBAR Bahçe Mobilyaları BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ! (5) SPR AMBAR Bahçe Mobilyaları BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ! sprambar bahçe mobilyası bahçe mobilyaları yarış pisti bahçe fikirleri çocuk

Çocukların hayal gücünün ne kadar geniş olduğu malum.. BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ?! derken YARIŞ PİSTİNDE DİNAZOR MU?? Bir  daha düşününce neden olmasın?

SPR AMBAR Bahçe Mobilyaları BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ! (6) SPR AMBAR Bahçe Mobilyaları BAHÇEDE YARIŞ PİSTİ Mİ! sprambar bahçe mobilyası bahçe mobilyaları yarış pisti bahçe fikirleri çocuk

Bu proje için illa bir bahçeniz olması gerekmediğini söylemiştik. Balkon ya da terasınız ucunda bulunan iki saksıyı yanyana getirip üstüne basit bir yol yerleştirerek pekala siz de kendi yarış pistinizi yapabilirsiniz.

İYİ YARIŞLAR!!

photos & article : architecture and design


DÖRT MEVSİM BAHÇE KEYFİ

GELİN BERABER TASARLAYALIM

Farklı fikirlere mi ihtiyacınız var? Bahçenizin, terasınızın ölçüsünü alın. Bir kaç da fotoğraf çekip bize gönderin. Biz sizin için yerleşimi yapalım. En optimum şekilde nasıl yerleşebiliyorsunuz beraber karar verelim. 

ATÖLYEMİZ HİZMETİNİZDE

Minder ve yastıklar için de atölyemiz hizmetinizde. Tamamen sizin ihtiyaç ve taleplerinize göre belirleyeceğimiz kumaş tipiyle, bahçenize hayat verelim. Önce oturup stilinizi belirleyelim, sonra renginden kumaşına yastık ve minderlerinizi beraber tasarlayalım.

DOĞRU KUMAŞ TİPİNİ BERABER SEÇELİM

Oturma grubunu deniz ya da havuz kenarında mı kullanacaksınız? O zaman sadece su iticilik veya solmazlık size yetmeyecektir. Minderlerinizin ömrünü maksimuma çıkarmak için tuzlu sudan ya da klordan etkilenmeyecek bir kumaşa ihtiyacınız var. Ama sessiz ve sakin bir bahçeniz varsa, krem ya da bej de sizin renginizse, basit bir su iticilik bile yeterli aslında size. Canlı renkleri seviyorsanız solmazlıktan vazgeçmemeniz gerekiyor. 


SPR AMBAR BAHÇE MOBİLYALARI