SPR AMBAR BAHÇE MOBİLYALARI


Her hafta sizin için seçtiğimiz
HAFTANIN ÜRÜNÜ ne %40 İNDİRİM uyguluyoruz!!

ÜRÜN ADI: SPRING 6 KİŞİLİK OVAL MASALI DÖNER YEMEK SANDALYELİ YEMEK GRUBU

SET BİLGİLERİ :
1 adet Spring Oval Masa, 4 Adet Spring Kollu Yemek Sandalyesi ve 2 Adet Spring Döner Yemek Sandalyesinden oluşur.

Ayarlanabilir ayak parçası sayesinde bahçenizdeki kod farkları sorun değil. Masanın ortasında bulunan şemsiye boşluğu sayesinde şemsiyelerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

HAFTANIN ÜRÜNÜ spr ambar musteri fotografi spring 6li yemek masasi takimi havuz kenari bahçe mobilyası mobilyaları dış mekan outdoor kollu yemek sandaşyesi döner yemek sandalyesi oval masa spring havuz havuz kenarı tabak çiçek minder yastık

ÖLÇÜLER :
Spring Oval Yemek Masası:

Genişlik : 106 cm
Uzunluk : 182 cm
Yükseklik : 73,5 cm

Spring Kollu Yemek Sandalyesi:
Genişlik : 64 cm
Derinlik : 59 cm
Yükseklik : 94 cm

Spring Döner Yemek Sandalyesi:
Genişlik : 62 cm
Derinlik : 62 cm
Yükseklik : 93 cm

RENK: Deluxe Bronz

ÖZELLİKLERİ: 

Asil, klasik ve zamansız bir tasarım.. SPR AMBAR Spring 6 Kişilik Oval Masalı Döner Koltuklu Yemek Grubu, güçlü hatları ve şık tasarımıyla yıllara meydan okuyacak bir set. Oturma gruplarından yemek gruplarına, bistro setlerden şezlonglara her şeyi sizin için düşündük. 

“Cast Aluminum” bahçe mobilyalarımız dayanıklıdır, dış hava koşullarından etkilenmez, paslanmaz, bakım gerektirmez. Üstelik inanılmayacak derecede hafiftir. Dört mevsim dışarıda olmanın tadını çıkarın.

FİYATI: 

Spring Oval Yemek Masası: 8990 TL
%40 İNDİRİMLİ FİYATI: 5394 TL

Spring Kollu Yemek Sandalyesi: 1650 TL
%40 İNDİRİMLİ FİYATI: 990 TL

Spring Döner Yemek Sandalyesi: 2900 TL
%40 İNDİRİMLİ FİYATI: 1740 TL

HAFTANIN ÜRÜNÜ spr ambar musteri fotografi spring 6li yemek masasi takimi semsiyeliişemsiye havuz dış mekan bajçe mobilyası mobilyaları döner yemek sandalyesi spring teras oval masa bahçe minder yastık patio arka bahçe

CAST ALUMINYUM NEDİR? 

İnce bir el işçiliği ürünü olan “Cast Aluminyum” mobilyalarımız fonksiyonel ve zevkli oldukları kadar insanı hayrete düşürecek kadar dayanıklıdır. Paslanmaz, rengi solmaz, bakım istemez.. Yaz kış, yağmur güneş demeden dört mevsim gönül rahatlığıyla dışarıda bırakabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hortumu tutup yıkamak.. “Cast Aluminyum” mobilyalar hesaplıdır çünkü yenilemeniz gerekmez.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

HAFTANIN ÜRÜNÜ spring oval yemek grubu musteri foto alkent 2000 spr ambar musteri fotografi spring 6li yemek masasi takimi semsiyeliişemsiye havuz dış mekan bajçe mobilyası mobilyaları döner yemek sandalyesi spring teras oval masa bahçe minder yastık patio arka bahçe

DÖRT MEVSİM BAHÇE KEYFİ

GELİN BERABER TASARLAYALIM

Farklı fikirlere mi ihtiyacınız var? Bahçenizin, terasınızın ölçüsünü alın. Bir kaç da fotoğraf çekip bize gönderin. Biz sizin için yerleşimi yapalım. En optimum şekilde nasıl yerleşebiliyorsunuz beraber karar verelim. 

ATÖLYEMİZ HİZMETİNİZDE

Minder ve yastıklar için de atölyemiz hizmetinizde. Tamamen sizin ihtiyaç ve taleplerinize göre belirleyeceğimiz kumaş tipiyle, bahçenize hayat verelim. Önce oturup stilinizi belirleyelim, sonra renginden kumaşına yastık ve minderlerinizi beraber tasarlayalım.

DOĞRU KUMAŞ TİPİNİ BERABER SEÇELİM

Oturma grubunu deniz ya da havuz kenarında mı kullanacaksınız? O zaman sadece su iticilik veya solmazlık size yetmeyecektir. Minderlerinizin ömrünü maksimuma çıkarmak için tuzlu sudan ya da klordan etkilenmeyecek bir kumaşa ihtiyacınız var. Ama sessiz ve sakin bir bahçeniz varsa, krem ya da bej de sizin renginizse, basit bir su iticilik bile yeterli aslında size. Canlı renkleri seviyorsanız solmazlıktan vazgeçmemeniz gerekiyor. 

HAFTANIN ÜRÜNÜ NÜ ve %40 İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN!!