Bahçeniz için farklı fikirleri araştırıp sizinle paylaşmaya çalışıyoruz. İşte size havuzunuz için eğlenceli bir fikir..

Süpriz yapmayı kim sevmez? Bir bahçe hayal edin, boydan boya çim kaplı. Siz terasta otururken çocuklarınız çimlerde top oynuyor. Hava çok sıcak ve bunaldığınız bir noktada duvardaki düğmeye dokunuyorsunuz. Ve bir anda…

BAHÇENİZDE GİZLİ BİR HAVUZA NE DERSİNİZ?

Yukarıdaki video Gil Klar tarafından paylaşılmış. Havuzu nasıl yaptığını merak ediyorsanız tüm süreç gayet detaylı bir şekilde anlatılıyor.  

Gil oldukça küçük olan arka bahçesine bir havuz eklemek istiyor. Ama bir yandan da çocuklarının rahatlıkla top oynayabileceği alana dokunmaması gerek. Sonunda bu fikir geliyor aklına. Üzeri kapanabilir bir havuz yapmak.

Önce bahçedeki çimler ve ağaçları kaldırıyor ve havuz için gerekli olan çukuru kazıyor. Havuz hazır olduktan sonra, üzerine çelikten kayar bir platform inşa ediyor. Alan kaybetmemek için havuzun üstü açıldığında platformun kayacağı alanın üstüne de ahşap bir teras inşaa ediyor. Böylece çok kıymetli olan bahçe alanından da yememiş oluyor. Projeyi bitirmesi yaklaşık 2.5 ay sürüyor ve bizce çok da iyi bir iş çıkarıyor.

Böylesine yenilikçi ve zekice bir proje tasarlayan Gil’in terası için yaptığı mobilya seçimini de çok beğendik. Oldukça ergonomik ve rahat bir yapısı olan behçe sandalyeleri SPR AMBAR‘da sizler için sunduğumuz VERMONT SLING SANDALYE. 

Tamamıyla “Cast Aluminyum”dan yapılmış olan VERMONT SLING SANDALYE özel aluminyum alaşımı sayesinde paslanmaz, bakım gerektirmez ve dış hava koşullarından etkilenmez. Yaz kış gönül rahatlığıyla dışarıda bırakabilirsiniz. Üzerindeki özel kumaşı sayesinde yağmurda kalan sandalyeleriniz için endişelenip, koşa koşa eve dönmeniz gerekmez. İçeriğindeki özel maddeler ve kullanılan iplik sayesinde kumaşı kesinlikle çürüme yapmaz. 

SPR AMBAR_Vermont_Sling Sandalye_ön çapraz SPR AMBAR Sandalye BAHÇENİZDE GİZLİ BİR HAVUZA NE DERSİNİZ? bahçe mobilyası mobilyaları cast aluminyum hafif paslanmaz sandalye bahçe

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için görselin üzerine tıklayabilirsiniz.

Üstelik inanılmaz derecede ergonomiktir. Bel ve boyun boşluğunu saran tasarımı sayesinde vücut şeklinize tam oturur ve günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olur. Bir kere oturdunuz mu bir daha kalkmak istemeyeceksiniz!! Hele bir de önüne bir puf koyup ayağınızı uzattınız mı…

SPR AMBAR Spring Puf bahçe mobilyası mobilyaları cast aluminyum paslanmaz