SPR AMBAR BAHÇE MOBİLYALARI


Klasik Bahçe Mobilyaları cast aluminyum SPR AMBAR_Pier18_İkili Tekli Kanepe_orta sehpa_yan sehpa_outdoor Pier 18 tekli koltuk ikili kanepe çiçek

Pier 18 Klasik Bahçe Mobilyaları..
SPR AMBAR
‘dan asil, klasik ve zamansız bir tasarım

Klasik Bahçe Mobilyaları Cast aluminyum SPR AMBAR_Pier18_dikdörtgen yemek masası seti Pier 18 SPR AMBAR yemek masası elma papatya yapay çiçek sofra sofra tasarımı yeşil pembe pier_18_kollu_yemek_sandalyesi pier_18_döner_yemek_sandalyesi

Pier 18 Klasik Bahçe Mobilyaları zarif hatları ve şık tasarımıyla tarzınızı yansıtacak, insanların bahçe mobilyası algısını değiştirecek.

Klasik Bahçe Mobilyaları SPR AMBAR_Pier18_mangallı masa buz haznesi barbekü ünitesi mangal sehpa masa mangallı masa kapak cast aluminyum

Pier 18 Klasik Bahçe Mobilyaları bahçe keyfini maksimuma taşıyacak.

Pier 18 Klasik Bahçe Mobilyaları nın hepsi çok şık hepsi çok etkileyici. Koltuklar, masalar, sandalyeler ve sehpalar.. Peki biraz da özgün ve farklı olmaya ne dersiniz? İşte size bahçe keyfinizi maksimuma taşıyacak bir ürün – Pier 18 Mangallı Masa. İster orta kapağını kapatıp, şık bir orta sehpa olarak kullanın. İsterseniz mangal ünitesiyle barbekünün tadını çıkarın. Mısırınızı közleyin ya da kestanenizi pişirin.. Üstelik servis yapmak için fazladan bir masaya ihtiyacınız yok, çünkü Pier 18 Mangallı Masa, 6 kişiyi rahatlıkla ağırlayacak kadar geniş ve konforlu. Bununla bitmedi. İsterseniz ikinci katını kullanıp, altta ateş yanarken üst katta yiyecek ve çayınızı sıcak tutabilirsiniz. Ve son olarak bahçe keyfini zirveye çıkaracak bir kullanım daha. Yazın dayanılmaz sıcaklarında barbekü ünitesini çıkarıp haznenin içini buzla doldurabilir ve buz gibi içeceklerinizin keyfini sürebilirsiniz.

SPR AMBAR‘ın geniş ürün yelpazesi ile tanışın

Mobilyalarınızın altına farklı bir halı mı istediniz? Ya da misafirlerinizi ağırlarken ikramlarınızı koyacak şık ve fonksiyonel bir servis masası arıyorsunuz? Karşıdaki duvar boş mu kaldı, oraya bir dresuar koysanız bir de onu yaz kış dışarıda bırakabilseniz ne hoş olmaz mıydı? Köşelere de iki saksı.. SPR AMBAR‘da müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Böylece showroomumuza geldiğinizde saksısından halısına, sehpasından minderine, yastığına ihtiyacınız olan herşeyi alıp gidebiliyorsunuz. 

Showroomumuza gelin ve minderlerden yastıklarınıza her şeyi beraber tasarlayalım.

Sizlerin de bildiği gibi her mekanın bir hikayesi ve o hikayeyi anlatan renkleri vardır. SPR AMBAR‘a geldiğinizde önce sizin hikayenizi dinliyor ve renklerinizi belirliyoruz. Daha sonra ihtiyacınız olan kumaş tipine karar veriyoruz. Mekanınız sakin bir bahçe, küçük bir balkon ya da minik bir şehir terası da olabilir doğanın ortasında koca bir arka bahçe, deniz kenarında bir yalı bahçesi ya da havuz kenarında göz alabildiğine uzanan bir teras.. Siz mekanınızı anlatın biz de size hangi kumaşın size en uygun olduğunu söyleyelim. Daha sonra deneyimli ustalarımızla atölyemizde hayal ettiğiniz minder ve yastıkları dikelim.

Cast Aluminyum bahçe mobilyalarımız
paslanmaz, rengi solmaz, bakım gerektirmez. Yaz kış istediğiniz gibi dışarıda bırakabilirsiniz. Üstelik son derece hafif ve inanılmaz derecede dayanıklıdır.

. “Cast Aluminum” mobilyalar zarar görmez.
“Cast Aluminyum” mobilyalarınız en zor hava koşullarına bile dayanacak şekilde üretildi.
. “Cast Aluminum” mobilyalar zamansızdır.
Tüm modellerimiz geleneksel mobilyalar ve mimari elemanlardan esinlenerek hazırlanır ve bahçenize zamansız bir asalet taşır.
. “Cast Aluminum” mobilyalar dinamik ve değişkendir.
Üzerine atacağınız bir yastık ya da kullanacağınız bir kumaşla kendi sitilinizi yansıtmanıza olanak sağlar.
. “Cast Aluminum” mobilyanız için özel bir saklama alanına ihtiyacınız yoktur.
Mobilyalarınızı dışarıda, yağmurda , fırtınada, rüzgarda, karda ya da kavurucu güneşte bırakın. Hayatta kalmak için üretildiler.
. “Cast Aluminum” mobilyalar hesaplıdır.
Harcadığınız her kuruşa değer çünkü yenilemeniz gerekmez

Pier 18 Klasik Bahçe Mobilyaları ile dört mevsim dışarıda olmanın tadını çıkarın..