SPR AMBAR BAHÇE MOBİLYALARI


SPR AMBAR Modüler Bahçe Mobilyaları Manhattan Modüler Oturma Grubu Manhattan Orta Koltuk Manhattan Köşe Koltuk Manhattan Sağ Koltuk Manhattan Sol Koltuk MAnhattan Orta Sehpa Manhattan Yan Sehpa

MANHATTAN modüler bahçe mobilyaları modern ve dinamiktir..

Yeriniz çok mu büyük? Ya da küçük.. Modüler üniteleriyle MANHATTAN modüler bahçe mobilyaları tam size göre. Sağ, sol, orta ya da köşe ünitelerimizden dilediğinizi seçin ve istediğiniz gibi yerleştirin. İster küçük bir mekanda kullanın, ister büyük bahçelerde metreler uzunluğunda oturma köşeleri yaratın. MANHATTAN modüler bahçe mobilyaları ile tek yapmanız hayal etmek.

 SPR AMBAR Modüler Bahçe Mobilyaları Manhattan Tekli Koltuk Manhattan Puf tekli

SPR AMBAR Modüler Bahçe Mobilyaları Manhattan İkili Koltuk Manhattan Sağ Koltuk Manhattan Sol Koltuk

ikili

SPR AMBAR Modüler Bahçe Mobilyaları Manhattan Oturma Grubu Üçlü Manhattan Sağ Koltuk Manhattan Sol Koltuk Manhattan Orta Koltuk

üçlü

SPR AMBAR Modüler Bahçe Mobilyaları Manhattan Dörtlü Oturma Grubu Manhattan Sağ Koltuk Manhattan Sol Koltuk Manhattan Orta Koltuk

dörtlü

SPR AMBAR Modüler Bahçe Mobilyaları Manhattan L Oturma Grubu Manhattan Köşe Koltuk Manhattan Sağ Koltuk Manhattan Sol Koltuk Manhattan Orta Koltuk

beşli..

SPR AMBAR’ın modüler MANHATTAN serisi ile tek limitiniz hayal gücünüz.. İster büyük ister küçük tüm hacimler için MANHATTAN serisinde bir çözüm var.

Sadece oturma grupları değil yuvarlak ve dikdörtgen yemek masaları, kollu ve kolsuz yemek sandalyeleri, saksılar ve evinizin konforunu dışarıya taşırken ihtiyacınız olacak halılar ve aksesuarlar da SPR AMBAR‘da.

Mobilyalarınızın altına farklı bir halı mı istediniz? Ya da misafirlerinizi ağırlarken ikramlarınızı koyacak şık ve fonksiyonel bir servis masası arıyorsunuz? Karşıdaki duvar boş mu kaldı, oraya bir dresuar koysanız bir de onu yaz kış dışarıda bırakabilseniz ne hoş olmaz mıydı? Köşelere de iki saksı.. SPR AMBAR’da müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Böylece showroomumuza geldiğinizde saksısından halısına, sehpasından minderine, yastığına ihtiyacınız olan herşeyi alıp gidebiliyorsunuz. 

Showroomumuza gelin ve minderlerden yastıklarınıza her şeyi beraber tasarlayalım.

Sizlerin de bildiği gibi her mekanın bir hikayesi ve o hikayeyi anlatan renkleri vardır. SPR AMBAR’a geldiğinizde önce sizin hikayenizi dinliyor ve renklerinizi belirliyoruz. Daha sonra ihtiyacınız olan kumaş tipine karar veriyoruz. Mekanınız sakin bir bahçe, küçük bir balkon ya da minik bir şehir terası da olabilir doğanın ortasında koca bir arka bahçe, deniz kenarında bir yalı bahçesi ya da havuz kenarında göz alabildiğine uzanan bir teras.. Siz mekanınızı anlatın biz de size hangi kumaşın size en uygun olduğunu söyleyelim. Daha sonra deneyimli ustalarımızla atölyemizde hayal ettiğiniz minder ve yastıkları dikelim.

Cast Aluminyum bahçe mobilyalarımız
paslanmaz, rengi solmaz, bakım gerektirmez. Yaz kış istediğiniz gibi dışarıda bırakabilirsiniz. Üstelik son derece hafif ve inanılmaz derecede dayanıklıdır.

. “Cast Aluminum” mobilyalar zarar görmez.
“Cast Aluminyum” mobilyalarınız en zor hava koşullarına bile dayanacak şekilde üretildi.
. “Cast Aluminum” mobilyalar zamansızdır.
Tüm modellerimiz geleneksel mobilyalar ve mimari elemanlardan esinlenerek hazırlanır ve bahçenize zamansız bir asalet taşır.
. “Cast Aluminum” mobilyalar dinamik ve değişkendir.
Üzerine atacağınız bir yastık ya da kullanacağınız bir kumaşla kendi sitilinizi yansıtmanıza olanak sağlar.
. “Cast Aluminum” mobilyanız için özel bir saklama alanına ihtiyacınız yoktur.
Mobilyalarınızı dışarıda, yağmurda , fırtınada, rüzgarda, karda ya da kavurucu güneşte bırakın. Hayatta kalmak için üretildiler.
. “Cast Aluminum” mobilyalar hesaplıdır.
Harcadığınız her kuruşa değer çünkü yenilemeniz gerekmez