Alüminyum kimyasal olarak bor grubu elementlerin bir üyesidir ve dünya kabuğunda en bol bulunan metallerden biridir. Ama bu durum sizi yanıltmasın; aluminyum dünyanın katı yüzey ağırlığının %8’ini oluşturmasına rağmen doğal olarak yüzlerce farklı mineralle birleşir ve saf haline çok ender rastlanır. 1800’lerde lumo formuna getirilir ve hemen üreticilerin dikkatini çeker. Bundan sonra makina parçalarından heykellere kadar her alanda kullanılmaya başlar.

Bahçe mobilyası oturma grubu CAST ALUMINUM SPR AMBAR Pier 18 ikili kanepe tekli koltuk yan sehpa orta sehpa çiçek yastık minder günbatımı ahşap deck çiçek saksı

DIŞ MEKANLARINIZI CAST ALUMINUM MOBİLYALARLA YENİDEN TANIMLAYIN

İnce bir el işçiliği ürünü olan “CAST ALUMINUM” mobilyalarımız fonksiyonel ve zevkli oldukları kadar insanı hayrete düşürecek kadar dayanıklıdır. Öncelikle birbirinden farklı desenler el oyması kalıplara dönüştürülür. Eritilen alüminyum hazırlanan bu kalıplara boşaltılır. Alüminyum istenilen formu alana kadar soğutulur. Çıkan parçalar tek tek işlenir, boyanır, cilalanır ve bir araya getirilir. Böylece kullanılan en ufak bir parçanın bile paslanmasının önüne geçilmiş olur. Bu süreç sonunda ortaya fırtına veya rüzgarlardan etkilenmeyecek kadar katı ama üzerinde istenilen tüm işlemelerin yapılabileceği kadar elastik bir ürün ortaya çıkar.

“CAST ALUMINUM” mobilyalar çarpıcı ve kentseldir. Birbirinden farklı bitişleri hem modern hem klasik, istenilen her tarza uyum sağlar. Bakım gerektirmez. Fonksiyonel ve dayanıklıdır. Dış mekanlarınızı yeniden tanımlamak için idealdir.

Bahçe mobilyası oturma grubu CAST ALUMINUM SPR AMBAR Pier 18 ikili kanepe yan sehpa orta sehpa çiçek yastık minder günbatımı ahşap deck çiçek saksı  Bahçe mobilyası oturma grubu CAST ALUMINUM SPR AMBAR Pier 18 orta sehpa çiçek günbatımı ahşap deck çiçek saksı  Bahçe mobilyası oturma grubu CAST ALUMINUM SPR AMBAR Pier 18 ikili kanepe tekli koltuk yan sehpa orta sehpa çiçek yastık minder günbatımı çiçek saksı

NEDEN CAST ALUMINUM MOBİLYA?

.  “CAST ALUMINUM” mobilyalar zarar görmez.
“Cast Aluminyum” mobilyalarınız en zor hava koşullarına bile dayanacak şekilde üretildi.
. “CAST ALUMINUM” mobilyalar zamansızdır.
Tüm modellerimiz geleneksel mobilyalar ve mimari elemanlardan esinlenerek hazırlanır ve bahçenize zamansız bir asalet taşır.
. “CAST ALUMINUM” mobilyalar dinamik ve değişkendir.
Üzerine atacağınız bir yastık ya da kullanacağınız bir kumaşla kendi sitilinizi yansıtmanıza olanak sağlar.
. “CAST ALUMINUM” mobilyanız için özel bir saklama alanına ihtiyacınız yoktur.
Mobilyalarınızı dışarıda, yağmurda , fırtınada, rüzgarda, karda ya da kavurucu güneşte bırakın. Hayatta kalmak için üretildiler.
. “CAST ALUMINUM” mobilyalar hesaplıdır.
Harcadığınız her kuruşa değer çünkü yenilemeniz gerekmez.

CAST ALUMINUM MOBİLYALARINIZI NASIL TEMİZLERSİNİZ?

SPR AMBAR’ın mobilyalarının üstün kalitesi kullanılan %100 ignot aluminyum işçiliğinden gelir. Modellerin bazıları tamamen kalıplarla üretilirken bazıları da hem kalıplı hem de çekilmiş profillerle üretilir. Bizim özel, güçlü şablonumuz çekme aluminyum parçalara ek güç ve dayanıklılık verir. Döküm parçalar ise istenilen detay, boyut ve tasarıma izin veren katı parçalardır.

Mobilyalarınızı belirli sıklıklarla hafif sabunlu suyla yıkayabilirsiniz. Herhangi bir kimyasal madde
kullanmamaya dikkat edin. Yoğun güneş ışığına maruz kalan bölgelerde yılda bir kez yapacağınız şeffaf otomobil cilası uygulaması ürünlerinizin ömrünün uzamasına yardımcı olacaktır.

Bahçe mobilyası oturma grubu CAST ALUMINUM SPR AMBAR Pier 18 ikili kanepe tekli koltuk yan sehpa orta sehpa çiçek yastık minder günbatımı ahşap deck çiçek saksı